איך מתארגנים לצאת עם המשפחה לנופש לחרדים

כל שנה אשתי ואני נופשים באחד מהמלונות הכשרים למהדרין. ברוך ה', המשפחה גדלה וכל המשפחה יוצאת לנופש. מניסיון, אין כמו חופשה משפחתית כדי לברוח קצת ממרוץ החיים התובעני ששואב אותנו 24/6. הנופש מחבר אותנו יחד כמשפחה ומעניק אנרגיות לכל השנה. הניסיון שלי הוא גם בצדדים הפחות יפים. מה שנקרא ”פרויקט אריזה”. ההתארגנות לחופשה דורשת תכנון מראש.
אז למזלנו, ההתארגנות לחופש בזמנים אלה פשוטה יותר בזכות נופש מאורגן לחרדים. מה זה אומר? כבר לא צריך לעשות קנייה ענקית של אוכל כשר למהדרין. כשהפעם אנו משוחררים מהדאגה להבאת והכנת אוכל כשר. ומצורך להעמיס על הרכב את כל מצרכי מזון מהסופר מתחת לבית לקראת הנופש הקרב ובא. המלונות הכשרים למהדרין הם ברמה גבוהה והאוכל מגוון וטעים, ממש חוויה קולינרית. בנופש לחרדים יש בית כנסת פעיל עם שלוש תפילות ביום (רק אל תשכחו את התפילין בבית) עם סידורים, ספר תורה ושיעורי תורה המתקיימים במקום. הבריכות בהפרדה מלאה, עם פעילות מלאה להורים ולילדים והאווירה היא יהודית – דתית. אגב, יש יתרון נוסף בנופש לחרדים, החברה מתאימה לי ולאשתי, ומתאימה גם לילדים.

מלון ציפורי קלאס טבריה
מלון ציפורי קלאס טבריה

מה נותר לתכנן? בואו נדבר על זה:
אחרי שסגרתם את הנופש המותאם לכם, ומתאים גם לילדים, בדקתם שרמת הכשרות היא לשביעות רצונכם, חשוב להכין רשימה של ציוד וחפצים שיהיו חיוניים לכם במהלך הנופש, כמו סט בגדים המתאימים למזג האוויר ובגדי ים לאורך כל השהות במלון. יש לכם תרופות קבועות? סדרו אותן לפי ימים ושימו אותן בקופסה המיועדת לכך. בנסיעות ארוכות הילדים נוטים לריב. קחו איתכם ממתקים לדרך להרגעת הרוחות. בכל זאת, נסיעה לצפון היא לא עניין של מה בכך עבור הילדים.
מכיוון שילדים משתעממים הרבה יותר מהר, אתם לא באמת יודעים מתי יימאס להם מהאטרקציות שבית המלון מציע. כדאי לארוז כמה דברים שיסייעו להם להעביר את הזמן בנעימים – ספרים, חוברות צביעה ומשחקים.

לסיכום: בתכנון נכון, החופשה שלכם תיחרט כזיכרון טוב ונעים לכם ולילדים. היא תישאר כחוויה משפחתית שיהיה תמיד נעים להיזכר בה. אנו, בשיא טרוול, נשמח לארח אתכם ולהפוך לכם את הנופש הבא עם הילדים לחופשה שלא תשכחו. צרו קשר לפרטים נוספים.

צאו לחופשה!

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!

מה עוד תרצו לקרוא?

מלון לאונרדו פלאזה טבריה

פינוק אמיתי בהפתעה – חופשה כשרה בצפון

חופשה רומנטית היא הזדמנות נפלאה להתנתק מהטרדות והלחץ של היומיום
שבת

כיצד למצוא מלון כשר לשבת הקרובה

במאמר זה תמצאו עצות וטיפים למציאת מקום אירוח מושלם לשבת.
מלון מצודת דוד ירושלים

ראש השנה בירושלים: כל האופציות לחג מושלם

ראש השנה הוא זמן מיוחד שבו בעם ישראל מציינים את תחילת השנה.
לאונרדו קלאב ים המלח

איך מתארגנים לצאת עם המשפחה לנופש לחרדים

כל שנה אשתי ואני נופשים באחד מהמלונות הכשרים למהדרין.
אתרי בילוי בטבריה

מלון כשר בצפון – גם מלון כשר וגם לשנות אווירה

השלטים אמרו לי שדווקא עכשיו חופשה בישראל, ואני אחד שזקוק לזה.
לאונרדו קלאב ים המלח

גם נופש וגם כשר? הכל על נופש כשר לחרדים

הכל התחיל באחד מימי חופשת הקיץ. אשר חני ושני ילדיהם הצפינו ברכבת לחיפה.