מלון כשר בצפון – גם מלון כשר וגם לשנות אווירה

השלטים אמרו לי שדווקא עכשיו חופשה בישראל, ואני אחד שזקוק לזה. ביום יום אני עובד קשה לפרנסתי, לא רק לפרנסתי. יש לנו שלושה ילדים ברוך ה'. אז פעם בשנה אני צריך את השקט שלי, את הלבד שלנו, אני ואישתי. שינוי אווירה. ארזנו מזוודות ויצאנו לצפון, לטבריה. כביש שש קיצר לנו את הדרך, ותוך שעה וחצי הרגשנו את החום הנעים של טבריה טופח על פנינו. שכחתי לציין שאנחנו חרדים. רמת הכשרות חשובה לנו. לא פחות מזה חשוב לנו שתהיה אווירה יהודית במקום. בעבר פשוט היינו לוקחים מלון כלשהו בצפון, דואגים לרכוש במכולת הקרובה למלון מוצרים כשרים, מביאים איתנו בשר בכשרות מהדרין, שמים בצידנית ולא שוכחים להכניס את הבשר למקפיא. אבל השנה סוף סוף מצאנו מלון כשר בצפון, מלון שבו אנחנו יכולים לשמור על העקרונות ועל הערכים עליהם גדלנו.
אז מה צריך לבדוק לפני שבוחרים מלון כשר בצפון?

מלון לאונרדו פלאזה טבריה
מלון לאונרדו פלאזה טבריה

הכשרות: כל חומרי הגלם ומרכיבי המזון הינם בכשרות מהדרין. לידיעתכם, בבתי מלון כשרים למהדרין  מנהיגים הקפדות שונות לדוגמה: בישול על ידי יהודי, משגיח קבוע במטבח בכל תהליך הכנת האוכל, הפרשת תרומות ומעשרות במטבח, בדיקת ירקות עלים, ברירת אורז ועוד עוד. קצרה היריעה מלהכיל. אבל מקווים שהבנתם את העיקרון.
אווירה יהודית: כשאתם בוחרים מלון כשר בצפון, מעבר לחוויית אירוח מפנקת ומרגיעה חשוב לבדוק שזה לא בא על חשבון הרוחניות. מה זה אומר? בית כנסת פעיל עם מנייני תפילה מסודרים, ספר תורה וסידורי תפילה, הרצאות ושיעורים תורניים, פינות נטילת ידיים בחדרי האוכל, מקווה באזור ובריכת שחייה עם שעות שחייה נפרדות.

מלון המלכים ירושלים

שבתות: אם חשקה נפשכם לפוש בשבת, עליכם לבדוק שיש עירוב במקום, שסעודות השבת יהיו במצב שנקרא: “היפוך ארוחות”, כלומר, ארוחה בשרית בבוקר וארוחה חלבית בערב,  ושהמלון מתוכנן לנוהל שבת. מעליות שבת, דלתות שנפתחות באופן מכני, וגם עמדות קפה ועוגה עם מיחם שבת.
תחשבו על זה. אתם רוצים למלא את המצברים לעוד שנה עמוסת עשייה, אבל בלי לרוקן את מצברי הרוחניות שלנו. מוזמנים לפנות לשיא טרוול ולהתחיל חופש מוצלח!!!

צאו לחופשה!

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!

מה עוד תרצו לקרוא?

מלון לאונרדו פלאזה טבריה

פינוק אמיתי בהפתעה – חופשה כשרה בצפון

חופשה רומנטית היא הזדמנות נפלאה להתנתק מהטרדות והלחץ של היומיום
שבת

כיצד למצוא מלון כשר לשבת הקרובה

במאמר זה תמצאו עצות וטיפים למציאת מקום אירוח מושלם לשבת.
מלון מצודת דוד ירושלים

ראש השנה בירושלים: כל האופציות לחג מושלם

ראש השנה הוא זמן מיוחד שבו בעם ישראל מציינים את תחילת השנה.
לאונרדו קלאב ים המלח

איך מתארגנים לצאת עם המשפחה לנופש לחרדים

כל שנה אשתי ואני נופשים באחד מהמלונות הכשרים למהדרין.
אתרי בילוי בטבריה

מלון כשר בצפון – גם מלון כשר וגם לשנות אווירה

השלטים אמרו לי שדווקא עכשיו חופשה בישראל, ואני אחד שזקוק לזה.
לאונרדו קלאב ים המלח

גם נופש וגם כשר? הכל על נופש כשר לחרדים

הכל התחיל באחד מימי חופשת הקיץ. אשר חני ושני ילדיהם הצפינו ברכבת לחיפה.