מלונות לשבת חתן

מלון ציפורי בכנרת
חפץ חיים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון ציפורי בכפר
חפץ חיים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון גני ירושלים
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון שערי ירושלים
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון רמדה
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון לאונרדו פלאזה
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון לביא
קיבוץ לביא

מחיר לזוג החל מ: 

מלון ניר עציון
כרמל

מחיר לזוג החל מ: 

מלון כינר
טבריה

מחיר לזוג החל מ: 

מלון כינורות
טבריה

מחיר לזוג החל מ: 

מלונות לשבת חתן בר מצווה ושבע ברכות

אם אתם קוראים את הטקסט הזה סימן שמגיע לכם מזל טוב, ואתם מחפשים מקום מושלם  לארח בו את שתי המשפחות, מצד החתן ומצד הכלה. לפני שנים להרים את ההפקה הזאת שנקראת שבת חתן או שבת שבע ברכות, זה היה סיפור מההפטרה ולוגיסטיקה מורכבת שלא מביישת חברות הפקה מקצועיות. צריך לדאוג ללינה של כחמישים איש  למשפחה, ופה יש שתי משפחות… אז היו דואגים להשיג דירות משכנים ורצים לגמ"ח לקחת לולים לילדים. ויש משפחות שעשו מעל ומעבר,  הכינו את כל האוכל ושינעו אותו לאולם השכונתי שבו יחגגו את השבת. אבל אז הציבור הדתי חרדי גילה את הפתרון המושלם לשבתות חתן. ארוח בבית מלון.  ארוח כזה מאפשר להגיע לחתונה  בלי עול כבד, וכבעלי השמחה, לשמוח באמת עם החתן והכלה במקום לדאוג מתי יצאו המנות מהמטבח, ומה לעשות כשפלטה אחת הפסיקה לעבוד… הבעיות הרגילות.

עם זאת, חשוב לציין שלא כל בית מלון מתאים לארח קבוצות של שבתות חתן לציבור הדתי חרדי, וזאת מפני המורכבות הלוגיסטית הנדרשת לשבת כמו מעליות שבת, דלתות הנפתחות על ידי מפתח מכני, ביטול פתיחת דלתות אוטומטיות, אורות במסדרון ושלל אתגרים העומדים בפני שומר שבת כאשר הוא נופש במלון. כמו כן, חייב להיות במקום בית הכנסת לעלייה לתורה של החתן.
חברת "שיא טרוול" מתמחה בהפקת שבתות חתן כשרות למהדרין המותאמות לציבור הדתי חרדי בבתי מלון ברחבי הארץ, תוך הקפדה על הפרדה וכשרות במתקני המלון, הספא והבריכות.

אנו, ב"שיא טרוול" נסגור עבורכם את המלון המושלם לצרכים שלכם, החל מסעודות השבת, בית הכנסת ומקווה במלון, מעליות שבת, רמת הכשרות המתאימה לכם, וכל הפרטים הקטנים שמסביב. זאת בהתאם למספר האורחים ולרמת התקציב שלכם, אשר יאפשרו לכם להסיר את הדאגות מלבכם ולהבטיח לכם שבת חתן מלאה ומספקת.
אז שיהיה במזל טוב!