חג שבועות בירושלים

מלון המלך שלמה
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון שערי ירושלים
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון רמדה
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון לאונרדו פלאזה
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלונות בחג השבועות

חג השבועות קרב ובא, ואין יותר מתאים מלחוג את החג בירושלים. הידעתם שבחג מתן תורה ירושלים עטופה לבן? אוויר הפסגות מתמזג עם הריחות של עוגות הגבינה כמיטב המסורת. בליל החג אלפי מתפללים צועדים מכל רחבי ירושלים לעבר הכותל המערבי לתפילת נץ החמה לצד אלפים הספונים בבתי הכנסת ובתי מדרש האומרים תיקון ליל שבועות ועוסקים בתורה במשך כל הלילה כמנהג ישראל.

מדי שנה אלפי משפחות עולות לרגל לעיר הבירה ופוקדות את המלונות שהעיר ירושלים מציעה. החיבור בין המלונות המפנקים והמודרניים לבין הנוף הקסום של חומות העיר העתיקה ושכונות ירושלים יוצר תחושה עילאית וחוויה מרוממת. והשנה יותר מתמיד, חג השבועות חל ביום חמישי מחובר לשבת ומשפחות רבות מנצלות את האפשרות ליהנות מסוף שבוע ארוך וחווייתי בירושלים, בלי לדאוג לקניות ולהכנת סעודות חגיגיות של שבת וחג.

אם אתם רוצים להיות חלק מהאווירה הקדושה הירושלמית, אנו, ב"שיא טרוול", מציעים חוויה בלתי נשכחת, חג שבועות בירושלים!

בעקבות הביקוש הרב "שיא טרוול" מציעים נופש במלונות כשרים למהדרין בחג השבועות, המותאם במיוחד לציבור שומר מצוות.  המלונות "לאונרדו", ו"לאונרדו פלאזה" בלב ליבה של ירושלים ובמרחק הליכה מהכותל המערבי.

המומחיות שלנו היא לייצר לכם חוויית אירוח עם אווירה יהודית מסורתית אבל מפנקת…
במלונות שלנו אנו דואגים למשגיח כשרות צמוד למשך כל החג שזמין לכל שאלה ומקפיד על נהלי שבת כגון פתיחת דלתות ללא חילול שבת. במלונות יש בית כנסת עם ספר תורה וחזן, סעודות שבת וחג המותאמות לזמני התפילות, בריכה בהפרדה מלאה, מקווה בקרבת מקום ופעילויות מתאימות לילדים שומרי מצוות.

אנו שומרים על אווירת החג והשבת בסעודות ובתפילות, עם תכנים שיהפכו את הנופש שלכם לחוויה בלתי נשכחת לגוף ולנפש כדי ליצור חווית אירוח מושלמת המתאימה לציבור הדתי וחרדי.

זו בדיוק המומחיות שלנו ב"שיא טרוול". אתם רק צריכים לבוא.

אז מתראים בירושלים?