ראש השנה בירושלים

מלון המלך שלמה
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון שערי ירושלים
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון רמדה
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון לאונרדו פלאזה
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלונות בראש השנה

ראש השנה קרב ובא, ואין יותר מתאים לחגוג את החג ולהנות בירושלים. אווירת החג בירושלים היא מיוחדת ומעניקה רוגע וקדושה בחופשה אחת. אוויר הפסגות מתמזג עם הריחות של ההכנות לחג כמיטב המסורת. ובלילות החג אלפי מתפללים צועדים מכל רחבי ירושלים לעבר הכותל המערבי לתפילת נץ החמה לצד אלפים הספונים בבתי הכנסת ובתי מדרש.

מדי שנה אלפי משפחות עולות לרגל לעיר הבירה ופוקדות את המלונות שהעיר ירושלים מציעה. החיבור בין המלונות המפנקים והמודרניים לבין הנוף הקסום של חומות העיר העתיקה ושכונות ירושלים יוצר תחושה עילאית וחוויה מרוממת. והשנה יותר מתמיד, ראש השנה חל בשבת ויום ראשון ומשפחות רבות מנצלות את האפשרות ליהנות מסוף שבוע ארוך וחווייתי בירושלים, בלי לדאוג לקניות ולהכנת סעודות חגיגיות של שבת וחג.

אם אתם רוצים להיות חלק מהאווירה הקדושה הירושלמית, אנו, ב"שיא טרוול", מציעים חוויה בלתי נשכחת, ראש השנה בירושלים!

בעקבות הביקוש הרב "שיא טרוול" מציעים נופש במלונות כשרים למהדרין בראש השנה, המותאם במיוחד לציבור שומר מצוות.  המלונות שערי העיר ורמדה הנמצאים בכניסה לעיר ומלונות לאונרדו ולאונרדו פלאזה  בלב ליבה של ירושלים ובמרחק הליכה מהכותל המערבי.

המומחיות שלנו היא לייצר לכם חוויית אירוח עם אווירה יהודית מסורתית אבל מפנקת…
במלונות שלנו אנו דואגים למשגיח כשרות צמוד למשך כל החג שזמין לכל שאלה ומקפיד על נהלי שבת כגון פתיחת דלתות ללא חילול שבת. במלונות יש בית כנסת עם ספר תורה וחזן, סעודות שבת וחג המותאמות לזמני התפילות, בריכה בהפרדה מלאה, מקווה בקרבת מקום ופעילויות מתאימות לילדים שומרי מצוות.

אנו שומרים על אווירת החג והשבת בסעודות ובתפילות, עם תכנים שיהפכו את הנופש שלכם לחוויה בלתי נשכחת לגוף ולנפש כדי ליצור חווית אירוח מושלמת המתאימה לציבור הדתי וחרדי.

זו בדיוק המומחיות שלנו ב"שיא טרוול". אתם רק צריכים לבוא.

אז מתראים בירושלים?