מלון לשבת

מלון מצודת דוד
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון לאונרדו פלאזה
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון ניר עציון
כרמל

מחיר לזוג החל מ: 

מלון כינר
טבריה

מחיר לזוג החל מ: 

מלון לשבת כשר למהדרין

בעבר, משפחות דתיות חרדיות נמנעו מלצאת לבתי מלונות בסופי שבוע, מפני המורכבות הדתית הנדרשת בבתי מלון בשבת. לכן, בשנים האחרונות, קהל שומרי המסורת נאלץ  להסתפק בבתי הארחה או בצימרים בהם צריך להיערך עם אוכל מוכן. כיום נוצר ביקוש רב לבתי מלונות איכותיים לסופי שבוע כשרים למהדרין. אנחנו, ב"שיא טרוול" נענינו לביקוש ואנו שמחים להציע מגוון איכותי של דילים וחבילות נופש לשומרי מצוות במלונות שונים מובילים ברחבי ישראל. מלונות עם כשרות רגילה או כשרים למהדרין.

מהם צרכיו של הנופש הדתי/חרדי?
מלון לשבת למשפחה שומרת מצוות מצריך הערכות שונה ולוגיסטיקה שונה.
לציבור הדתי חרדי חשובים ארבעה פרמטרים:
כשרות למהדרין – ישנן רמות של שונות של כשרות. מכשרות רבנות רגילה ומהדרין ועד כשרויות גלאט. מכיוון שהציבור הוא גדול וכל משפחה סומכת על רמת כשרות שונה, "שיא טרוול" מציעה מספר מלונות בכשרויות שונות. מלונות בכשרות בסיסית ומלונות שמקפידים על כשרות למהדרין. בכל מלון שאנו מציעים יש משגיח כשרות אשר מפקח בקפדנות על כל ענייני הכשרות במלון.

שמירת שבת – נוהל שבת בכל רחבי המלון כגון מעלית שבת, מפתח שבת לחדר וביטול דלתות נפתחות בצורה אוטומטית. כמו כן יש לפתור את בעיית האור שנדלק במסדרון כשנכנסים לקומה.
אווירה יהודית –  לא בכל מלון יש בית כנסת בתוך המלון ומקווה קרוב. לאורחים שומרי מצוות חשוב שיהיו בקרבת מקום. כמו כן, יש חשיבות רבה לשולחן שבת ערוך בצורתו המסורתית ולרחצה נפרדת.
סעודות שבת – בדרך כלל הארוחות בשבת כוללות ארוחת בוקר חלבית וארוחת ערב בשרית. לקהל הדתי והחרדי הדבר אינו מתאים. בשבת בבוקר נהוג לאכול מזון בשרי. לכן אצלנו אנו דואגים להפוך את סדר הארוחות. כך בשבת בבוקר תקבלו סעודת בשרית, ובסעודה שלישית-ארוחה חלבית.

אנחנו, ב"שיא טרוול", חושבים על כל הפרטים בשבילכם כדי שתוכלו להרגיש בנוח ולהתפנק מתוך הבנה שלקהל הדתי יש דרישות מיוחדות. אצלנו תוכלו ליהנות מתפריט עשיר וכשר ללא חששות ומאווירה ותוכן יהודי מסורתי שיהפכו את הנופש שלכם לחוויה  אמיתית לגוף ולנפש.