המלונות שלנו

איפה תרצו את החופשה שלכם?

מלונות כשרים

הציבור הדתי – חרדי גדל, והוא גם מטייל, מגלה את יופייה האמיתי של ארץ ישראל. בהתאם לכך גברה הדרישה למלונות כשרים. אכן, יש המון בתי מלון כשרים בישראל, אבל לא כולם מלונות כשרים למהדרין. יתירה מכך, לא כולם באווירה יהודית דתית, ולמי שמחפש מלון לשבת, יש עוד פרמטרים חשובים שהוא צריך לקחת בחשבון. שיא טרוול מתמחים במתן שירותים בתחום מלונות כשרים למהדרין. ולכן, אם אתם מחפשים מלונות כשרים למהדרין, הגעתם למקום הנכון.
אז מה זה מלון כשר למהדרין:
לכל המלונות שאנו מציעים יש דרגות כשרות שונות המתאימות לקהלים דתיים – חרדים. בכולם יש משגיח כשרות אשר מקפיד על כך שכל ענייני הכשרות במלון מנוהלים בקפידה לפי דרישות מערכת הכשרות. מוזמנים ליצור קשר ואנו נתאים לכם את המלון לפי רמת הכשרות שעליה אתם מקפידים.

שבתות וחגים במלונות כשרים:
לא משנה אם אתם זוג שחולם על חופשה רומנטית או משפחה שרוצה לצאת לסוף שבוע במלון. אם אתם רוצים לערוך שבתות חתן ובר מצווה, עליכם לדעת ששבת כהלכתה במלון דורשת פתרונות. 

בין אם מדובר במעלית שבת, פלטות לחימום מזון, מפתחות מכניים לחדר הניתנים לשימוש בשבת, שעון שבת, בית כנסת עם ספר תורה, היפוך ארוחות (סעודות בשריות בליל שבת ובשבת בבוקר) והתאמת זמני הארוחות לתפילות השבת. למרות שיש הרבה מלונות כשרים, יש מלונות שמבקשים תשלום נוסף ליציאה במוצאי שבת. 
איפה תרצו את החופשה שלכם?
שיא טרוול, חברת תיירות מובילה בשוק הדתי והחרדי בישראל ובעולם, בנתה ויצרה עבור לקוחותיה מגוון חבילות נופש ברמה גבוהה ובמחירים אטרקטיביים למבחר ענק של מלונות כשרים למהדרין ברחבי הארץ, בדרום, בצפון ובירושלים. חופשות בימי חול ובשבתות וחגים המתאימות לציבור הדתי חרדי. שיא טרוול משקיעה מחשבה רבה בצרכיו של האורח הדתי – חרדי, מהקפדה על כשרות, ההפרדה בבריכה ובמתקני המלון ועד להקפדה על שמירת השבת. בתי המלון כוללים בתי כנסת, מקווה טהרה בתוך המלון או בסמיכות לו.
המלונות שלנו מציעים סוויטות וחדרים מרווחים ומפנקים המאובזרים בכל הנדרש כדי להפוך את השהייה שלכם למפנקת, נעימה ונוחה. במתחמים תמצאו מסעדות כשרות, ברים, מתקני ספא ובריכות, אשר יאפשרו לכם לנפוש באווירה מושלמת.