מלון כשר למהדרין בירושלים

לחגוג את החגים במלון כשר למהדרין בירושלים

הכרנו את דודי ותמר, שכבר שנים חולמים לחגוג את החג בירושלים. ואנחנו יכולים להבין אותם. ירושלים היא עיר מיוחדת. עיר שבה שוכן הכותל המערבי, המקום הקדוש ביותר לכל יהודי באשר הוא. על ירושלים נשזרו שירים רבים. לא בכדי. זר לא יבין זאת. ואין הזדמנות טובה לחוות את ירושלים מאשר בחגים. האווירה מיוחדת שורה בירושלים. הפעם דודי ותמר החליטו, שאת החג הקרוב חוגגים בירושלים. הם בדקו באינטרנט, ומצאו מלון כשר, בדיוק ברמת הכשרות שהם מחפשים.  בערב החג הם הגיעו למלון כשר בירושלים. והאמת? המלון היה סופר מוצלח. האוכל היה ברמה גבוהה, טעים, עשיר ומגוון. הצוות הסביר פנים וענה לכל שאלה. "איפה אפשר לטייל? איזה אוטובוס מגיע לשוק מחנה יהודה?" והיו אדיבים וסבלניים.
אממה… האווירה. אז נכון שהיה להם בית כנסת בתוך המלון, אבל בקושי הצליחו לגייס עשרה למניין. אנשים הסתובבו במלון בעיצומו של חג עם טלפונים, והבריכה לא הייתה בהפרדה ופעלה בעיצומו של החג תוך חילול שבת וחג. זה הרס  להם את קדושת החג.

מלון רמדה ירושלים
מלון רמדה ירושלים

דודי ותמר למדו לפעם הבאה שבשביל לחגוג את החגים בירושלים לא מספיק שהמלון יהיה כשר. אלא הם חייבים לוודא שמעבר להיותו של המלון כשר, שיש במלון אווירה יהודית מסורתית, תפילות חג מרוממות ונעימות, סעודות חג חגיגיות באווירת קדושה עם תפריט מתאים לאותו חג, והווי יהודי-חרדי.
שיא טרוול היא המּקום הבטוח שלכם להזמנות של חבילות נופש כשרות למהדרין לקהל החרדי. אנו מציעים חוויה בלתי נשכחת של נופש בחגים במלונות בירושלים, כאשר אנו מתחייבים על איכות בית המלון, שירות איכותי ואדיב, אווירה יהודית מסורתית. כל אלה במחירים נוחים  ובלי להתפשר על כשרות למהדרין. במלונות שאנו מציעים יש משגיח כשרות צמוד במשך כל החג, שמשגיח שכל האוכל נעשה על פי נהלי הכשרות כל זאת תוך הקפדה על שמירת החג כגון דלתות ומעליות שבת. במלונות שלנו יש בית כנסת עם ספר תורה וחזן, זמני סעודות חג ּהמותאמים לזמני התפילות, בריכה בהפרדה מלאה, מקווה בקרבת מקום ופעילויות מתאימות לילדים שומרי מצוות. ולכם רק נותר לארוז! 

צאו לחופשה!

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!

מה עוד תרצו לקרוא?

מלון לאונרדו פלאזה טבריה

פינוק אמיתי בהפתעה – חופשה כשרה בצפון

חופשה רומנטית היא הזדמנות נפלאה להתנתק מהטרדות והלחץ של היומיום
שבת

כיצד למצוא מלון כשר לשבת הקרובה

במאמר זה תמצאו עצות וטיפים למציאת מקום אירוח מושלם לשבת.
מלון מצודת דוד ירושלים

ראש השנה בירושלים: כל האופציות לחג מושלם

ראש השנה הוא זמן מיוחד שבו בעם ישראל מציינים את תחילת השנה.
לאונרדו קלאב ים המלח

איך מתארגנים לצאת עם המשפחה לנופש לחרדים

כל שנה אשתי ואני נופשים באחד מהמלונות הכשרים למהדרין.
אתרי בילוי בטבריה

מלון כשר בצפון – גם מלון כשר וגם לשנות אווירה

השלטים אמרו לי שדווקא עכשיו חופשה בישראל, ואני אחד שזקוק לזה.
לאונרדו קלאב ים המלח

גם נופש וגם כשר? הכל על נופש כשר לחרדים

הכל התחיל באחד מימי חופשת הקיץ. אשר חני ושני ילדיהם הצפינו ברכבת לחיפה.