מלונות בחגים

מלון אליסיום
פליראקי יוון

✩ פנסיון מלא

◴ 04-13.04

↓ רודוס

מחיר לזוג החל מ: 

מלון המלך שלמה
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון שערי ירושלים
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון רמדה
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון לאונרדו פלאזה
ירושלים

מחיר לזוג החל מ: 

מלון לביא
קיבוץ לביא

מחיר לזוג החל מ: 

מלון ניר עציון
כרמל

מחיר לזוג החל מ: 

מלון ציפורי קלאס
טבריה

מחיר לזוג החל מ: 

מלון כינורות
טבריה

מחיר לזוג החל מ: 

מלונות בחגים כשרים למהדרין

ל"שיא טרוול" ניסיון רב שנים של אירוח מושלם וברמה גבוהה ביותר לציבור הדתי והחרדי. האירוח במלונות כשרים למהדרין בארץ ובעולם, בסופי שבוע ובחגי ומועדי ישראל. לכל חג הערכות מוקדמת בנושא הכשרות, מעבר לדרישות הכשרות הרגילות.

לכל חג נערכים בקפידה כדי להבטיח חוויה מהנה ובלתי נשכחת. את תפילות ראש השנה מנהלים חזנים נחשבים בעלי שם המתלווים לכל תפילות החג. סעודות ראש השנה דורשות הערכות לסדר ליל ראש השנה. הסדר מתנהל לאחר הקידוש וברכת המוציא, ובו נוהגים עם ישראל  לטבול תפוח בדבש ולאכול שלל סימנים לסגולה של שנה טובה מתוקה. בסוכות נערכות סעודות החג וחול המועד בתוך סוכה רחבה מעוטרת ומקושטת להפליא. בפסח עניין הכשרות דורש תכנון והערכות מיוחדת, וכן תפריט ללא שרויה. בשנים עברו, חגגו אנשים את הפסח רק בבית, ולא אכלו בחוץ כי לכל משפחה מנהגים משלה. אלו לא אוכלים קטניות, אחרים מקפידים על הלכות שרויה, וכן הלאה…  בשל המורכבות לא היו נופשים ובתי מלונות כשרים למהדרין בימי חג הפסח. וחבל, כי ימי החגים הם הזדמנות מצוינת למשפחה לצאת לחופשה. הרי רוב הממילא בחופש מהעבודה ואפשר לנצל את הזמן לחופשה משפחתית.

בעקבות זאת, "שיא טרוול" מארגנת חבילות נופש כשרות למהדרין לפסח ולכל חגי ישראל.  אנחנו דואגים להעסיק שף גורמה המתמחה קולינרית באוכל כשר המותאם למנהגי ישראל ועורכים תפריט מסורתי, כשר וייחודי לכל חג כדי לאפשר לציבור ולמשפחות לחגוג את החג כהלכתו. לקראת פסח אנו מקפידים במיוחד שהמצות ווכל מאכלי החג יתאימו לדרישות הכשרות המחמירות כדי לקיים את חג הפסח בהידור רב. לרוב החופשות הכשרות בפסח יש כשרות מהודרת, לא שרויה וללא קטניות, אך כמובן יש לבדוק את זה עם כל מלון כשר לפסח בנפרד! 
אנו מציעים חבילות ודילים של בתי מלון הכוללים בתי כנסת, מקווה טהרה בתוך המלון או בסמיכות לו.
"שיא טרוול" סימנה לה למטרה לארגן נופש איכותי  ולתת מענה אמיתי ומקצועי לצרכי לקוחותיה תוך הקפדה על כללי הכשרות לצד שפע קולינרי ובליווי אישי של צוות "שיא טרוול" בנופשים.