מלון ציפורי קלאס
טבריה

על החבילה:

לאחר הנחיתה נסע כשעתיים ונעצור לטיול טבע וארוחת פיקניק. ומשם נמשיך
עוד כשעתיים עד לקטריני.סע למפלים שבעיירה אדסה ( ׁEDSA (ולאחריהם נלך
לרחוץ במרחצאות החמים של פוזאר.לאחר ארוחת הערב נצא לטברנה יוונית מסור־
תית, נשתה לחיים ונגיד יחס YAMAS.

המלון

מלון 'צפורי בכנרת' הינו המקום האידיאלי והמועדף עבור קהל יראי ה' המקפידים על קלה כבחמורה, המבקשים למצוא נופש ומרגוע באזור צפון הארץ. מלון 'צפורי בכנרת' מציג את השילוב המושלם למשפחה הדתית והחרדית: איכות ורמה מלונאית בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולצד כתר הכשרות המהודר של הבד"ץ העדה החרדית ירושלים ומענים ייחודיים בשטחי הציבור ובחדרים- לצרכים הייחודיים של הציבור החרדי.
במלון בית כנסת מפואר וספריה תורנית עשירה מפוארת ובנופשי החגים ובין הזמנים מציע לאורחים שלל תוכניות ופעילויות המתאימות לאווירה תורנית ללא פשרות. מיקומו של מלון  'צפורי בכנרת' מול הכנרת ובסמוך לקריה החרדית בעיר, לקבר הרמב"ם ולאתרים וקברי צדיקים בצפון הופך אותו לפנינת הנופש המהודרת בלב טבריה.

החדרים

מעבר למיקומו הקסום במרכז טבריה, מלון 'צפורי בכנרת', מציע לאורחיו מגוון סוויטות וחדרים מהודרים לזוגות ומשפחות, ברמה אחרת. החדרים עברו שיפוץ ושדרוג משמעותי ועוצבו מחדש בסגנון מודרני ואלגנטי, מתוך מחשבה להעניק חופשה חלומית ששמה את פינוק האורחים במרכז ומבטיחה הנאה מושלמת. החדרים במגוון גדלים, מציעים את כל פריטי האבזור והנוחות המקובלים כיום בטובי המלונות בארץ ובעולם. לצד הרמה המלונאית הגבוהה שמציג החדר, הוא עבר התאמה לצרכי המשפחה החרדית והוא מצויד בכיור נטילת ידיים בתוך החדר, שעוני שבת ועוד.

האוכל

השפע, הפינוקים והטעם הייחודי והמפורסם של מלון 'צפורי בכפר' בחפץ חיים- מגיע גם לצפון. כמו אחיו במרכז, יציג גם מלון 'צפורי בכנרת', מטבח עשיר עם מגוון תפריטים קולינריים טעימים במיוחד, המציגים שילוב מושלם של גורמה עם כשרות למהדרין של בד"ץ העדה החרדית. לצד זאת, יוגשו לאורחי המלון, לאורך היום, שלל פינוקים – כי במלון 'צפורי בכנרת'- נותנים יותר.

צאו לנופש עם שיא טרוול במלון ציפורי קלאס
טבריה

הצטרפו לעשרות שכבר נהנו

צאו לחופשה במלון ציפורי קלאס
טבריה

הצטרפו לעשרות שכבר נהנו